Dom w Tailandii

O nas

Firma Dom w Tajlandii jest polskim przedstawicielem szwedzkiej firmy Logans Thailand, która od wielu lat buduje i sprzedaje domy i apartamenty w Tajlandii. Pozostałe firmy reprezentujące Logans’a w Europie działają w Szwecji, Finlandii, Danii, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Belgii i Rosji.

Wieloletnie doświadczenie szwedzkich inżynierów oraz wiedza specjalistów w dziedzinach prawa i ekonomii w Tajlandii gwarantuje bezpieczną inwestycję na długie lata, dlatego też oferujemy Państwu produkt najwyższej jakości.

Firma Dom w Tajlandii wykazuje troskę oraz zaangażowanie na każdym etapie procesu zakupu inwestycji. Podczas pierwszego spotkania otrzymacie Państwo pełną informacje na temat domów i apartamentów przeznaczonych do sprzedaży. Zapoznamy także Państwa z zasadami dokonywania transakcji zakupu oraz praw związanych z inwestycją i pobytem w Tajlandii. Postaramy się także odpowiedzieć na pytania, dotyczące życia, kultury i ekonomii tego pięknego, tajskim kraju. W przypadku zainteresowania naszą ofertą zapewniamy Państwu opiekę podczas podróży do Tajlandii, celem obejrzenia proponowanych inwestycji.

Własny dom lub mieszkanie w Tajlandii ma dużo zalet. Poza słońcem, pięknymi plażami, wspaniałą przyrodą i niezwykle gościnnymi i przyjaźnie nastawionymi Tajami, życie codzienne jest znacznie tańsze i prostsze niż w Polsce.

Jednym słowem Dom w Tajlandii zabierze Państwa do raju na ziemi!

Jakość

Współpracujemy z Logans Thailand, która jest firmą deweloperską, stworzoną i prowadzoną przez Szwedów. Kadra inżynierska oraz kierownicza jest skandynawska. W aktualnie realizowanych przedsięwzięciach są osiedla domków jednorodzinnych, apartamenty, hotele i resorty wypoczynkowe. Na dzień dzisiejszy Logans Thailand zatrudnia ponad 2000 osób, które zajmują się budownictwem, administracją wybudowanych obiektów oraz obsługą inwestorów / mieszkańców.

Logans Thailand ma główna siedzibę w Bangsaen oraz biuro lokalne w Mae Phim. Oddziały serwisowe są przy każdym osiedlu. Jakość obsługi, którą oferują jest także na bardzo wysokim poziomie. Biuro serwisowe, za niewielką opłatą, może pomóc w wielu codziennych sprawach jak zakup mebli, biletu lotniczego, zorganizowaniu wycieczki po Tajlandii, czy oddanie bielizny do prania.

Logans Thailand odgrywa wiodącą rolę w segmencie Long Stay (długi pobyt). Wprowadził szeroką ofertę usług przeznaczonych dla osób, które pozostają w Tajlandii przez długi okres. Logans Thailand buduje swoje obiekty w atrakcyjnych przyrodniczo miejscach. Zapewnia wysoką, szwedzką jakości projektów, wykonania oraz używanych materiałów, która ewidentnie przekracza normy używane na tym rynku. To, razem z szeroką gamą projektów domów, w bardzo konkurencyjnych cenach na rynku tajskim, polskim i innych krajach europejskich, daje pełną satysfakcję.

Podstawą biznesplanu Logans Thailand jest wykonanie obiektów wysokiej jakości w atrakcyjnych miejscach. Dzisiaj skupia się na prawdziwych, tajskich miejscowościach Bangsaen oraz Mae Phim, w wygodnej odległości od lotniska w Bangkoku, ale w oddali od tych najbardziej wyeksploatowanych szlaków turystycznych oraz na wyspie Koh Chang. Lokalizacje te zapewniają w przyszłości finansowo pewną inwestycję oraz wysokiej jakości warunki do życia.

Zobacz umowę pomiędzy Logan's Thailand i Dom w Tajlandii.

oraz nasze referencje:

 

www.domwtajlandii.pl E-mail: biuro[at]domwtajlandii.pl 05-840 Brwinów, ul. Słoneczna 23 Tel. (22) 350 61 23 Fax. (22) 350 64 49 GSM: 0 512-282-656
Projekt i realizacja: Arena Internet & LansNet