Dom w Tailandii

Spotkajmy się

 Spotkajmy się

Jeżeli zainteresował Państwa pomysł kupna domu lub apartamentu w Tajlandii namawiamy do spotkania z nami, podczas którego spróbujemy odpowiedzieć na pytania związane z posiadaniem własnego „m” w tym kraju. 

Oto kilka możliwości spotkań z nami:
* spotkania w Warszawie i okolicach. Z każdą zainteresowaną osobą chętnie spotkamy się indywidualnie, po uzyskaniu od klienta informacji drogą mailową lub telefoniczną.

* spotkania w większych miastach Polski. W wyznaczonym terminie i miejscu organizujemy spotkania informacyjne. Najczęściej odbywają się w salach konferencyjnych hoteli. Wiadomość o miejscach i terminach takich spotkań będzie umieszczona na naszej stronie www.domwtajlandii.pl.

* możemy spotkać się na targach turystycznych, targach nieruchomości oraz targach inwestycyjnych. Informacja o tym, na których targach, gdzie i kiedy jest podawana na naszej stronie www.

* Dla osób przebywających w Tajlandii istnieje możliwość zorganizowania jedno lub dwudniowego pobytu w Mae Phim, którego celem będzie pokazanie naszych realizacji oraz zapoznanie z ofertą. Istnieje możliwość odebrania Państwa z Bangkoku lub Pattai i transport do Mae Phim oraz zorganizowanie noclegu.


Najbliższe spotkanie:
Osoby zainteresowane wyjazdem pokazowym proszone są o kontakt pod adresem biuro@domwtajlandii.pl

 

 

Projekt i realizacja: Arena Internet & LansNet