Dom w Tailandii

Wynajem

Jako część serwisu świadczonego inwestorom, oferujemy pomoc w wynajmowaniu nabytych za naszym pośrednictwem domów lub apartamentów w Tajlandii.

Jeżeli są Państwo, jako nasi przyszli inwestorzy, zainteresowani szczegółami ewentualnej współpracy w zakresie wynajmu Państwa nieruchomości, w Tajlandii, prosimy o kontakt mailowy pod adresem biuro@domwtajlandii.pl.

Thailand Places - www.thailandplaces.com - to firma świadcząca usługi wynajmu domów i apartamentów w Tajlandii. Właścicielem firmy jest Logans Thailand. W ramach swojej oferty Thailand Places pomaga zarówno w wynajmie osobom posiadającym nieruchomości w Tajlandii jak i tym, którzy chcieliby tam pojechać na wakacje i poszukują miejsca na nocleg.

Zatem jeśli jesteś właścicielem nieruchomości, Thailand Places pomoże Ci zadbać o to, aby Twój dom zarabiał na siebie przez cały rok. Jednocześnie European Service Centers zapewni bezpieczeństwo domu pod Twoją nieobecność. Jeżeli natomiast chcesz pojechać do Tajlandii na wakacje Thailand Places przedstawi Ci aktualną ofertę nieruchomości do wynajmu, zadba o transport z lotniska i wiele innych...

 

Projekt i realizacja: Arena Internet & LansNet