Dom w Tailandii

Nasze lokalizacje

Oferujemy szeroki wachlarz nieruchomości na wschodnim wybrzeżu Tajlandii. Skupiamy się na trzech głównych lokacjach: Bangsaen, Mae Phim i Koh Chang. Obydwie znajdują się w wygodnej odległości od Bangkoku i międzynarodowego lotniska.

Bangsaen

Bangsaen jest typową miejscowością wypoczynkową, położoną na południowy wschód od Bangkoku, w odległości jednej godziny jazdy samochodem. To spokojne tajskie miasteczko od lat jest bardzo popularne wśród Tajów, a jego długa i piękna promenada znana jest w całej Tajlandii. Jest także jednym z najbliższych i najpopularniejszych celów na krótkie wypady dla mieszkańców Bangkoku.

Bangsean posiada czterokilometrową plażę, około 300 restauracji, kina, akwarium, centra handlowe, liczne atrakcje turystyczno – rozrywkowe, a także wszystko co jest niezbędna do życia codziennego.

Więcej>>

Mae Phim

Tylko 2 godziny jazdy, nową drogą ekspresową, dzieli ciebie po przylocie do Tajlandii, z Bangkoku do wspaniałych plaż w Mae Phim. Znajdziesz tu piękną promenadę położoną nad samym morzem, ładną piaszczystą plażę, krystalicznie czysta wodę i autentyczny tajski klimat. Na horyzoncie widać Koh Samet, znaną wyspę turystyczną.

W ciągu 20 minut dojedziesz do centrum handlowego w Rayong lub w ciągu 10 minut do Klang. Ten, dotychczas nie odkryty przez turystów, raj jest już od dawna znany Tajom. Następca tajskiego tronu ma, od wielu lat, jeden ze swoich pałaców w Mae Phim.

Więcej>>

 Projekt i realizacja: Arena Internet & LansNet