Dom w Tailandii

Mae Phim

Tylko 2 godziny jazdy, nową drogą ekspresową, dzieli ciebie po przylocie do Tajlandii, z Bangkoku do wspaniałych plaż w Mae Phim. Znajdziesz tu piękną promenadę położoną nad samym morzem, ładną piaszczystą plażę, krystalicznie czysta wodę i autentyczny tajski klimat. Na horyzoncie widać Koh Samet, znaną wyspę turystyczną. W ciągu 20 minut dojedziesz do centrum handlowego w Rayong lub w ciągu 10 minut do Klang. Ten, dotychczas nie odkryty przez turystów, raj jest już od dawna znany Tajom. Następca tajskiego tronu ma, od wielu lat, jeden ze swoich pałaców w Mae Phim. Znajduje się tu kilka hoteli jak Nowotel, wiele restauracji z tajskim i europejskim jedzeniem.

Tu możesz naprawdę się zrelaksować. Długa, szeroka plaża z pięknym piaskiem, czysta, ciepła i błękitna woda… Czego jeszcze nam brakuje do szczęścia? Zawsze można popływać, ponurkować, lub wybrać się na wycieczkę po okolicy. W Mae Phim mamy aktualnie w sprzedaży ostatnie apartamenty w  Mosaic Condominium, Grand Beach Condominium oraz naszym najnowszym projekcie Grand Blue Condominium.

Grand Blue Condominium
Grand Blue Condominium jest naszym najnowszym projektem, położonym przy pięknej Mae Phim Beach. W siedmiopiętrowym budynku oferujemy 71 apartamentów, z pełnym prawem własności,  o powierzchni od 26 do 136m². Budowa rozpoczęła się w styczniu 2015 roku i zostanie zakończona jesienią 2016 roku.

Mosaic Condominium
Mosaic Condominium jest naszym kolejnym projektem, położonym w pięknej miejscowości Mae Phim, w rejonie Rayong, około 2. godzin jazdy samochodem z Bangkoku. Budynek położony jest około 100 metrów od jednej z najpiękniejszych plaż stałego lądu Tajlandii, Mae Phim Beach. Wszystkie apartamenty sprzedawane są z pełnym prawem własności. Budowa Mosaic Condominium rozpoczęła się na początku 2014 r., a oddanie budynku nastąpiło w marcu 2015 r.

Grand Beach Condominium
W związku z dużym sukcesem naszego projektu Avatara Condominium uruchomiliśmy kolejny projekt, Grand Beach Condominium, którego nowoczesne apartamenty, z widokiem na morze, położone 50 metrów od pięknej plaży, będą optymalnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą mieć swój własny kąt w tym tropikalnym raju, którym jest Tajlandia. Budowa  rozpoczęła się w czerwcu 2012r, a oddanie budynku do użytku nastąpiło w listopadzie 2013 roku.

 

 

Projekt i realizacja: Arena Internet & LansNet