Dom w Tailandii

Dotychczasowe realizacje

Strona prezentuje inwestycje zrealizowane, oddane do użytku. Prezentowane nieruchomości nie znajdują się już w ofercie.

Avatara A & B Condominum Mae Phim Beach
Tylko 2 godziny jazdy, nową drogą ekspresową, dzieli ciebie po przylocie do Tajlandii, z Bangkoku do wspaniałych plaż w Mae Phim. Znajdziesz tu piękną promenadę położoną nad samym morzem, ładną piaszczystą plażę, krystalicznie czysta wodę i autentyczny tajski klimat. Na horyzoncie widać Koh Samet, znaną wyspę turystyczną. W ciągu 20 minut dojedziesz do centrum handlowego w Ra ... zobacz osiedle »
Grand Beach Condominium II
Grand Beach Condominium II jest kontynuacją kompleksu Grand Beach Condominium. Rozpoczęcie budowy tego siedmiopiętrowego budynku, położonego niecałe 100 metrów od pięknej plaży w Mae Phim nastąpiło jesienią 2012, a oddanie apartamentów do użytku nastąpiło w kwietniu 2014r. Na parterze budynku znajduje się 5 lokali użytkowych o powierzchni 37-46 m², kt&oacu ... zobacz osiedle »
Seaview Condominium
Seaview Condominium Mae Phim wybudowane zostało w 2008 roku. Położone jest niecałe 100 metrów od pięknej, piaszczystej plaży, która nigdy nie jest zatłoczona. W tym siedmiopiętrowym budynku znajdują się apartamenty z widokiem na morze, o powierzchni od 80 do 120 m², a na terenie apartamentowca położony jest piękny, przestrzenny basen. Jednym z najbliższych obiekt&o ... zobacz osiedle »
Seabreeze Residence
Osiedle Seabreeze Residence położone jest 200 m od pięknej plazy w Mae Phim. Na osiedlu znajduje się 60 domów wolno stojących o powierzchni od 69 do 140 m², duży basen osiedlowy z rampą dla niepełnosprawnych oraz restauracja. Inwestycja została zakończona w 2010 roku.   zobacz osiedle »
Avatara Condominium, Jomtien Beach
Już w sprzedaży!   Pattaya, położona w prowincji Chonburi, na wschodnim wybrzeżu Zatoki Tajskiej jest najbardziej znanym kurortem i najpopularniejszą miejscowością nadmorską w Tajlandii. Znajdziemy tu coś dla każdego, niezależnie od tego czy szukamy rozrywki dla dzieci, możliwości shoppingu, nie tylko dla Pań, czy zabawy dla dorosłych. Wraz z zachodem słońca budzą się ... zobacz osiedle »
Blue Mango Extension
Ze względu na duże zainteresowanie naszych klientów oferowanymi przez nas większymi typami domów, mamy przyjemność zaoferować Państwu dwa domy typu Suksawat w nowej części osiedla Blue Mango, tylko 150 metrów od pięknej plaży w Mae Phim. Działki o powierzchni ponad 1100 m² Na działce istnieje możliwość wybudowania prywatnego basenu za 980 000 Baht l ... zobacz osiedle »
Bali Residence
Osiedle jest położone w Mae Phim Beach, mniej niż 2 godziny jazdy samochodem od nowego lotniska w Bangkoku i 1,9 km od pięknej, długiej plaży do której zapewniamy dojazd naszym osiedlowym minibusem. Na osiedlu położony jest wspólny basen otoczony piękna zielenią. Osiedle oddane do użytku. Zostało sprzedanych wszystkich 112 domów. zobacz osiedle »
Ocean View Estate
Ocean View Estate - ekskluzywne życie w krainie uśmiechu! Logans Ocean View Estate to jedno z najbardziej ekskluzywnych i luksusowych osiedli w Tajlandii. Zapierający dech w piersiach widok ze wzgórza na Cape Mae Phim i jedynie 100 metrów do plaży to prawdziwy raj, dostępny tylko dla nielicznych. Ocean View to osiedle 8 dużych wilii z przestrzennymi działkami. Pierwsza faza projekt ... zobacz osiedle »
Sunshine Villas
Dom Twoich marzeń na tropikalnej wyspie. Zainwestuj w dom na pięknej, tropikalnej wyspie Koh Czang. Większa część tej wyspy, tak jak i mniejsze wysepki dookoła Koh Chang, należą do parku narodowego. Ponad 70% wyspy jest pokryte lasem tropikalnym, a między górami, schowane w egzotycznej przyrodzie znajdziemy kilka pięknych wodospadów. Archipelag Koh Chang, zawierający 52, wyspy daj ... zobacz osiedle »
Seaview Condominium Mae Phim
Seaview Condominium Mae Phim, które powstało w 2008 roku, położone jest niecałe 100 metrów od pięknej, piaszczystej plaży, która nigdy nie jest zatłoczona. W tym siedmiopiętrowym budynku znajdują się apartamenty z widokiem na morze, o powierzchni od 80 do 120 m², a na terenie apartamentowca położony jest piękny, przestrzenny basen. Jednym z najbliższych obiektów w pobliżu ... zobacz osiedle »
Seabreeze Residence
Seabreeze Residence położone jest około 150 metrów od pięknej plaży w Mae Phim, w pobliżu Mae Phim Plaza, Blue Mango oraz Avatara Condominium. Ostatnie domy na osiedlu zostały sprzedane latem 2011r. Na osiedlu, administrowanym w własnym zakresie, jest duży basen dostosowany dla niepełnosprawnych oraz restauracja. Więcej szczegółów>> zobacz osiedle »
Tropical Residence - Bangsaen
Tropical Residence było naszą pierwszą inwestycją w Bangsaen. Składa się z 23 wolnostojących domów, ogrodów, dróg, basenu, restauracji i recepcji. Tropical Residence jest zlokalizowane w uroczej części Bangsaen Beach gdzie właściciele domów mogą cieszyć się życiem w pobliży plaży, zakupami i golfem. Logans Thailand opiera swój rozwój o zobowiązanie do zachowania najwyższy ... zobacz osiedle »
Palmtree Residence - Bangsaen
Palmtree Residence jest naszą drugą inwestycją w Bangsaen. Znajduje się tam 28 wolnostojących domów z dużym tropikalnym basenem, dojazdami, wieloma sklepami, biurem Logans oraz biurem European Service Center. Mamy tu 4 różne modele domów utrzymana w nowoczesnym, tajskim stylu. Domy posiadają jedną, bądź dwie kondygnacje, od małego Baan Prailinn, do dużego Baan ... zobacz osiedle »
Sunflower Residence - Mae Phim
Sunflower Residence jest naszą pierwszą inwestycją w Mae Phim. Składa się z 21 wolnostojących domów, ogrodów, dróg i tropikalnego basenu. W pobliżu znajduje się Logans Service Center i skandynawska restauracja Amadeus. Sunflower Residence znajduje się nieopodal plaży Mae Phim. Jednocześnie od Bangkoku osiedle dzieli jedynie 2,5 godziny podróży samochodem, dzięki czemu bardzo łat ... zobacz osiedle »
Blue Mango Residence - Mae Phim
Osiedle Blue Mango Residence składa się z 76 wolnostojących domów i znajduje się właściwie na samej plaży Mae Phim. Wysokiej jakości domy wraz z ogrodami i basenem są staranie wkomponowane w otaczające je otoczenie. Można odnaleźć tu wiele różnych typów domów. Ekskluzywna lokalizacja oraz wysokiej jakości wykonanie domów gwarantuje ich właścicielom udaną inwestycję na przy ... zobacz osiedle »
Mountain View Residence
Mountain View, Bangsaen Beach to fantastyczne osiedle dla wszystkich miłośników Tajlandii, a zwłaszcza dla miłośników golfa. Mountain View Residence położone jest w Bangsaen Beach, tylko 45 minut jazdy od nowego lotniska międzynarodowego w Bangkoku. Na osiedlu znajdziemy domy w tradycyjnym Tajskim stylu, ale też domy w stylu Śródziemnomorskim. Mountain View Residence wygląda na typow ... zobacz osiedle »
Mountain View Terrace Houses
Mountain View Terrace Houses to część fantastycznego osiedla Mountain View Residence. Jest to wspaniałe miejsce dla wszystkich miłośników Tajlandii, a zwłaszcza dla miłośników golfa. Mountain View Residence położone jest w Bangsaen Beach, tylko 45 minut jazdy od nowego lotniska międzynarodowego w Bangkoku. Na osiedlu Mountain View Residence znajdziemy domy w tradycyjnym tajs ... zobacz osiedle »
Projekt i realizacja: Arena Internet & LansNet