Wcześniejsze projekty

 

GrandBlue Resort & Beachclub
Fantastyczne miejsce, w którym można zrelaksować się i korzystać z życia w doskonałych warunkach i wspaniałym tajskim klimacie. Resort oferuje przestronne pokoje De Luxe, pokoje rodzinne Family Rooms oraz wyjątkowy Penthouse/Honeymoon Suite, apartament z fantastycznym widokiem na morze i piękną plażę Mae Phim Beach. Goście resortu mogą skorzystać z naszego dużego basenu, z leżaków na tarasie wokół basenu i z restauracji, czy baru przy basenie.  www.grandbluethailand.com

GrandBlue Condominium
Nowoczesny budynek z zapleczem hotelowym, dużym basenem i widokiem na piękną plażę Mae Phim Beach. Właściciele apartamentów oraz ich goście mogą korzystać z dużego, hotelowego basenu, sauny, leżaków przy basenie lub cieszyć się pobytem na plaży tuż obok.
Jedną z głównych atrakcji jest duży basen z leżakami, zacienionymi stołami i krzesłami przy basenie, gdzie można odpocząć, napić się drinka i coś przekąsić podczas rozmowy z przyjaciółmi. Mniejszy basen dla dzieci ze wspaniałym wodospadem zapewni młodym osobom dużo ruchu i radości, a Ty będziesz miał czas wolny dla siebie.

Mosaic Condominium
Mosaic Condominium, kolejny budynek położony w najbardziej poszukiwanej lokalizacji w Mae Phim. Jedynie minutę spacerem od pięknej, piaszczystej plaży i ciepłego morza – jak ze snu, ale to istnieje naprawdę.

 

GrandBeach I & 2 Condominium
Oferuje unikalną koncepcję zawierającą elementy z dwóch różnych światów; życie blisko pięknej plaży i nowoczesny, wygodny styl życia we własnym apartamencie, położonym w wymarzonym miejscu. Korzystaj z życia, ciesząc się pięknymi widokami morza i plaży, wspaniałego tropikalnego klimatu, gdzie każdy dzień oferuje nowe przeżycia w tym prawdziwym raju.

Mountain View Residence
Mountain View Residence, osiedle na którym znajdziemy zarówno tradycjne jak i nowoczesne domy jednorodzinne, które umożliwjają wygodne życie.

 

 

Ocean View Residence
Ocean View Residence, osiedle składające się jedynie z 3 indywidualnie zaprojektowanych nieruchomości, dla inwestorów wymagających nadzwyczajnego luksusu i prywatności. Osiedle położone jest w jednej z najciekawszych lokalizacji w Mae Phim.

 

 

Avatara Condominium 1 & 2
Koncepcją projektu Avatara Condominiums było życie przy plaży, wakacje i wynajem. Piękny widok z tarasu i basenu, położonego na dachu budynku dodaje jeszcze coś do tej koncepcji. Avatara Condominium umożliwia wygodne życie, ale jest też okazją na dobrą inwestycję. Mieszkania zaprojektowane są jak duże apartamenty hotelowe, bardzo blisko pięknej plaży Mae Phim Beach. W budynku A i B znajduje się 147 apartamentów.

Seabreeze Residence
Osiedle położone niecałe 200 metrów od morza i pięknej plaży, składa się z 60 domów jednorodzinnych. Domy położone są na osiedlu ze wspólnym basenem, restauracją i ogrodem.
Domy wybudowane są w różnych stylach i mają powierzchnie od 70 do 350 m². Seabreeze Residence jest jednym z ładniejszych osiedli domów wolno stojących w Mae Phim, z funkcjonalnymi domami i dużymi, pięknymi ogrodami.

Bali Residence
132 domy wolno stojące umożliwiają wygodne życie w gorącym klimacie w harmonii z otaczającą przyrodą. Z zewnątrz zaprojektowane z myślą o miłym wypoczynku, a wewnątrz z myślą o wygodnym życiu codziennym z funkcjonalnym standardem. Piękne domy z ładnymi ogrodami, duży basen otoczony wspólnym parkiem, osiedlowa restauracja, recepcja i ochrona.

Blue Mango Residence
77 domów wolno stojących położonych blisko plaży w Mae Phim. Domy wysokiej jakości położone są na osiedlu wśród ogrodów i basenu. Domy budowane były w różnych stylach, o różnych powierzchniach, by w pełni zaspokoić różne potrzeby kupujących. Blue Mango Residence jest przestronnym, ładnym osiedlem, umożliwiającym wygodne życie w tajskim klimacie.

Seaview Condominium
Ten luksusowy apartamentowiec, położony przy plaży w Mae Phim, był naszym pierwszym projektem apartamentowym. W jego skład wchodzi 79 dużych apartamentów, wspólny basen i duży tropikalny ogród.

 

Palmtree Residence
Logans Palmtree Residence jest naszą drugą inwestycją w Bangsaen. Na osiedlu znajduje się 28 domów wolno stojących, duży wspólny teren z basenem, budynek z lokalami komercyjnymi, w których znajdziemy biura firmy Logans oraz European Service Center i kilka sklepów. Osiedle składa się z 4 różnych typów domów, zaprojektowanych w tajskim, ale jednocześnie nowoczesnym stylu.
Są to domy jedno i dwukondygnacyjne, od najmniejszego Baan Prailinn do największego Baan Amarin. Projektant inspirował się tajskim stylem budowy, ale też z myślą o wysokim standardzie i wygodnym życiu.

Sunflower Residence
Nasza pierwsza inwestycja w Mae Phim, Rayong, jest osiedlem 21 domów jednorodzinnych, z ogrodami, drogami dojazdowymi i wspólnym basenem. Logans Sunflower Residence położone jest w odległości kilkuminutowego spaceru od wspaniałej plaży Mae Phim Beach, jedynie około 2,5 godziny jazdy samochodem z lotniska Suvarnabhumi International Airport w Bangkoku.

Tropical Residence
Nasza pierwsza inwestycja w Bangsaen jest osiedlem, w którym znajdziemy 23 domy wolno stojące, ogrody, drogi dojazdowe, teren wspólny z basenem, restauracją i recepcją. Osiedle położone jest w mieście – kurorcie Bangsaen, z licznymi pięknymi plażami, sklepami i polami golfowymi.

 

© Dom w Tajlandii 2018